Uzun Bir Aranın Ardından

Başlıkta da belirttiğim gibi çeşitli nedenlerden dolayı uzun süredir bloglar aktif değildi.Artık yeniden bloglarla  yakından ilgilenmeye başladım.Öncelikle yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.Yorumlarınız,ilginiz benim için gerçekten önemli ve sıkıldığım zamanlarda en büyük motivasyon kaynağım.

Gelelim siteyle ilgili meselelere.Yorumlarınızda belirtiğiniz hatalı eksik bölümleri elimden geldiğince düzeltmeye çalıştım.Bir kaç video silinmiş onları da yakın zamanda yüklemeye çalışacağım.Yeni bölümler ile ilgili olarak bölümler Türkiye'de yayınlandıkça eklenecektir.Şu durumda altyazı hazırlama gibi bir imkanım yok maalesef.
 
Ayrıca bloglarla ilgili gelen ve gelecek yeniliklerden de biraz bahsetmek istiyorum.
Öncelikle tüm videolarda linkli sisteme geçildi.Bu durumdan memnun olmayan arkadaşların olduğunu biliyorum.Evet bence de çok hoş bir şey değil ama sonuçta biz de burda bir emek harcıyoruz ve sizin de buna ufak katkınızın olması oldukça önemli.Bu şekilde olan videolarla ilgili yorum yapanların pek çoğu izleyememekten şikayet etmiş.O yüzden bununla ilgili bir anlatım hazırladım aşağıda bulabilirler.
 
-Bölümleri yüklendiğim video servis sağlayıcısını değiştirdim.Bununla ilgili de siteye erişilmediği zamanlarda bölümler izlenemiyordu, bundan sonra bu konuyla ilgili bir problem olacağını sanmıyorum.Yeni yüklenecek  bölümler buraya yüklenecek.Ancak eski videoların hepsini birden buraya geçirmek zor o yüzden önceden yüklenmiş bölümler bir süre eski siteden izlenecek Ayrıca bir çok kişi bölümleri indirmek istediğinden bahsetmiş.Şuan çeşitli programlarla videoları indirmek mümkün.Ancak görüntü olarak pek iyi sonuç alınamayacığının farkındayım.Bunun için bir çalışmam var.Umuyorum yakın zamanda kaliteli bir görüntüyle hızlı bir şekilde bölümleri indirebileceksiniz.

-Yeni çizgi dizilerin sunulması.Bildiğiniz gibi şuan bünyemizde 4 adet çizgi dizinin bölümleri yayınlanıyor.Bu sayıyı zaman içerisinde sürekli olarak arttırmak istiyoruz.Şuan yüklemesi tamamlanmış bir kaç çizgi dizi var.Yakın zamanda onların yayınını da gerçekleştirceğiz ve yeni gelenlerle birlikte yayınlanan çizgi dizi sayısı 8 ya da 9 olacak.Dediğim gibi bu sayıyı arttırmak daimi amacımız.Ayrıca sizin de yayınlanmasını istediğiniz çizgi diziler var ise görüşlerinizi buradan paylaşmanız yeterli.Yardımcı olmak isteyenler de paccinialberto@gmail.com adresinden bana ulaşabilirler.

Takip eden herkese tekrar teşekkür ediyorum. Umarım ilerde çok daha geniş bir arşivle yayın yapmaya devam ederiz.

Saygılarımla..

7 yorum:

 1. Asıl biz çok teşekkür ederiz bu güzel site için.İngiliz sitelerinde editör olduğum bir çizgi dizideki tüm bölümleri türkçe olarak yükleyen tek site bu.Ve gerçekten çok teşekkür ederiz hepimıiz.Başarılarının devamını dileriz :)

  YanıtlaSil
 2. Tam aradığım tarzda bir site. Regular Show'un Adventure Time'ın hastasıyız ama internette türkçe dublajları bulmak çok zor. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca Flap Jack'i de yayınlamanı tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 3. admin eksik bölümleri koyarsan seviniriz. 4. sezon 1. bölümü eklersen özellikle''salida 9b'' şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
 4. Yaptığınız paylaşımları gerçekten beğeniyle takip ediyor ve yürekten kutluyoruz sizi. özellikle Spy Dogs paylaşımınız başlı başına büyük bir paylaşım olmuş. Bir de bir şey sormak istiyorum: Acaba elinizde Kedi Eeek gibi diğer çizgi diziler var mı?

  YanıtlaSil
 5. Sen adamın dibisin admin

  YanıtlaSil
 6. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil